2025-а бе обявена за Година на глаголицата
България официално обяви 2025 г. за Година на глаголицата. Това направиха на 4 април вицепрезидентът Илияна Йотова и директорът на Националната библиотека „Св. св. Кирил и Методий“ доц. Калина Иванова.
За да вградите този адрес, копирайте го и го поставете във вашия сайт задвижван от WordPress
Копирайте и поставете този код в сайта си, за да го вградите